KONST / Litografier / Färglitografi 14023258
nr 1402 3258
Olle Kåks
(1941-2003), Sverige
Färglitografi, Signerad, PT, komposition, bladets mått: 66x50cm, yttermått inklusive ram: 72x58cm
Utrop:
700 kr
Såld:
300 kr
måndag 7 juni 2021
kl 18:28:19
1/6 12:36:13
7/6 17:10:05
Olle Kåks
Läs mer om Olle Kåks